Portfolio


Portfolio wykonanych stron:

 

btbs

Bydgoskie Towarzystwo Budownicta Społecznego

Podstawowym przedmiotem działalności Bydgoskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. jest budowa mieszkań na wynajem i zarządzanie powstałym w ten sposób zasobem mieszkaniowym

Adres: http://btbs.pl/
 
biesiadna

Sala Biesiadna

“Biesiadna” w Białych Błotach to idealne miejsce na wszelkiego rodzaju przyjęcia i uroczystości.
Oferuje dużą, klimatyzowaną salę pozwalajacą na obsługę nawet 150 osób. Specjalizuję się w organizacji imprez weselnych.


Adres: http://sala-biesiadna.pl/

 
not

Bydgoski Dom Technika NOT

Nowocześnie wyposażony Dom Technika stanowi największy w województwie kujawsko-pomorskim ośrodek promocyjno-marketingowy, świadczący swoje usługi na rzecz zakładów, przedsiębiorstw, firm i osób prywatnych.


Adres: http://not.com.pl

 
SOS Stowarzyszenie SOS Dla Trzeźwości

Stowarzyszenie SOS dla Trzeźwości istnieje od 2002 roku.

Wydarzeniem, które przyjmujemy jako rozpoczęcie działalności było zebranie założycielskie w dniu 15 lutego 2002r.


Adres: http://stowarzyszeniesos.pl
 
pila Spółdzielnia Mieszkaniowa "Jadwiżyn"

Witamy na stronie Spółdzielni Mieszkaniowej „Jadwiżyn”

Za pośrednictwem naszej nowej strony internetowej będziecie Państwo na bieżąco informowani o najnowszych wydarzeniach i sprawach związanych z naszą spółdzielnią mieszkaniową.


Adres: http://smjadwizyn.pila.pl/
 
miniatura

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Pomóż Sam Sobie"

Spółdzielnia działa na terenie Gminy Świecie od 1996 roku. Może tworzyć i prowadzić wyodrębnione gospodarczo i organizacyjnie zakłady oraz inne jednostki gospodarcze. Czas trwania Spółdzielni nie jest ograniczony.

Adres: http://smpss.eu/
 
dogrzac serca

Stowarzyszenie "Dogrzać Serca"

Jesteśmy Stowarzyszeniem działającym na rzecz edukacji i terapii z udziałem zwierząt. Zrzeszamy specjalistów z zakresu różnych dziedzin związanych z naszą działalnością.

Adres: http://dogrzacserca.eu/
 
znin

SM Żnin

Zgodnie z zapisem ustawy Prawo spółdzielcze, Spółdzielnia Mieszkaniowa – jest to dobrowolne zrzeszenie się ludzi w celu zaspokojenia potrzeb mieszkaniowych członków i ich rodzin oraz potrzeb gospodarczych i kulturalnych, wynikających z zamieszkiwania w spółdzielczym osiedlu lub budynku.

Adres: http://smznin.pl/
 
netka

Fundacja Netka - Promocja Nie Tylko Kultury

Ideę przyświecającą naszej Fundacji można by najprościej określić – więcej kultury dla wszystkich! Jesteśmy młodą organizacją stażem i duchem. Ale osoby, które do nas należą są doświadczone w działaniach na rzecz kultury.

Adres: http://fundacjanetka.org.pl/
 
bialy domek

Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Biały Domek”

Bezinteresowna pomoc osobom niepełnosprawnym i ich rodzinom. Rozwijanie uzdolnień i tworzenie możliwości aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym. Kształtowanie pozytywnych postaw społecznych.

Adres: http://bialydomek.bydgoszcz.pl/
 
sami swoi

Stowarzyszenie Ogrodowe "Sami Swoi"

Ogród działkowy „Samociążek” w Koronowie powstał w 1975 r. na wydzielonym obszarze gruntu (ok. 6,5 ha) stanowiącego własność gminy Koronowo i przez tę gminę oddany nam w wieczyste użytkowanie.

Adres: http://samiswoi.bydgoszcz.pl/
 
gradiam

Fundacja Gradiam

Witamy na stronie Fundacji Na Rzecz Wsparcia Społecznego GRADIAM z siedzibą w Bydgoszczy. Fundacja jest organizacją pozarządową, prowadzącą działalność pożytku publicznego w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Adres: http://gradiam.bydgoszcz.pl/
 
inwestycje pisz

Inwestycje SM Pisz

Inwestycja Spółdzielni Mieszkaniowej w Piszu polegać będzie na budowie budynku wielorodzinnego, jednoklatkowego i budynku garażowego (obok budynku mieszkalnego) wraz z infrastrukturą zewnętrzną (przyłącza do sieci energetycznej, wodnej, c.o., kanalizacyjnej, parking, chodniki, plac zabaw, zieleń) na działkach o nr geod. 1813/2 i 481/30.

Adres: http://inwestycja.mieszkaniowa.net/
 
dobra robota

Spółdzielnia Socjalna Dobra Robota

 

Adres: http://dobrarobota.bydgoszcz.pl/
 
solidarni

Bydgoska Spółdzielnia Socjalna Solidarni

Bydgoska Spółdzielnia Socjalna „Solidarni” powstała 30 grudnia 2014 r., ale jej historia jest dość długa. Kiedy w maju 2001 r. zostałem mianowany superiorem Domu Zakonnego Jezuitów i proboszczem Parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Bydgoszczy przy pl. Kościeleckich 7 szybko zorientowałem się jak wielkim problemem jest bezrobocie.

Adres: http://solidarni.bydgoszcz.pl/
 

Stowarzyszenie Gineka

Nasze stowarzyszenie działa od końca 2006 roku. Stworzyliśmy je z myślą o kobietach w różnym wieku i z różnym bagażem doświadczeń. Ciągle rozwijamy się i poszukujemy nowych rozwiązań, tak by nasza działalność przynosiła jeszcze więcej korzyści.

Adres: http://gineka.org/
 

Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Chcemy nieprzerwanie iść zgodnie z duchem czasu i zmieniać się na miarę stawianych przed nami wymagań.Mamy nadzieję, że będzie ona dla Państwa ciekawa, funkcjonalna i intuicyjna w użytkowaniu.Z przyjemnością prezentujemy odsłonę naszej nowej strony internetowej w nowej szacie graficznej.

Adres: http://www.psm.bydgoszcz.pl/
 

Stowarzyszenie Lacus

Nasze Stowarzyszenie powstało w listopadzie 2011r. Nie prowadzimy działalności gospodarczej. Nasze dochody to tylko składki członkowskie i darowizny od sponsorów. Dotychczasowa nasza działalność to głównie organizacja i współorganizacja imprez środowiskowych integracyjnych np. festynów sportowo-integracyjnych, Dnia Dziecka, Pożegnanie lata i Święto Pieczonego Ziemniaka.

Adres: http://lacus.org.pl/
 

DropStop

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kobiet GINEKA powstało pod koniec 2006 roku. Stworzyły je aktywne i przedsiębiorcze kobiety, które połączyła chęć działania na rzecz rozwoju inicjatyw gospodarczych, społecznych i kulturalnych, podejmowanych przez kobiety.

Adres: http://www.dropstop.org.pl/
 

Stowarzyszenie "Udarowcy - liczy się wsparcie"

„Udarowcy - liczy się wsparcie” to nazwa stowarzyszenia, które powstało w 2012 roku w Bydgoszczy. Stowarzyszenie jest organizacją pozarządową, której celem jest  edukacja w zakresie tematyki udarów mózgu oraz prewencji chorób układu krążenia oraz udzielanie specjalistycznej pomocy w leczeniu i fizjoterapii osób przewlekle chorych i niepełnosprawnych, zwłaszcza z powodu chorób neurologicznych.

Adres: http://stowarzyszenie.oris.org.pl/
 

Stowarzyszenie "Bezpieczeństwo Dziecka"

Stowarzyszenie Bezpieczeństwo Dziecka powstało w 2001 roku z inicjatywy Dyrektora Pogotowia Opiekuńczego w Bydgoszczy Krzysztofa Jankowskiego oraz Roberta Lubranta - specjalisty ds. nieletnich, patologii społecznych i prewencji kryminalnej. Obecnie realizuje wiele programów profilaktycznych oraz inicjatyw dotyczących dzieci m. in. "Bezpieczny Dzień Kolonisty" czy "Dzieciństwo bez przemocy".

Adres:http://sbd.org.pl/
 

Stowarzyszenie "Visus Supremus"

Działania Stowarzyszenia Visus Supremus prowadzą do zwiększania postrzegania pełni i bogactwa świata pomimo ograniczeń. Postrzeganie zmysłami, intelektem i sercem, widzieć potrzeby niepełnosprawnego dziecka i jego rodziny oraz podejmować kompleksowe i systematyczne działania zmierzające do zapewnienia wszechstronnego i optymalnego rozwoju podnoszącego komfort funkcjonowania we współczesnym świecie i jakość życia.

Adres: http://supremus.bydgoszcz.pl/
 

Spółdzielczy Ośrodek Kultury "Stokrotka"

Spółdzielczy ośrodek Kultury "Stokrotka" zajmuje się prowadzeniem wielu zajęć dla dzieci i młodzieży i dorosłych, m. in. zajęć wokalnych czy zajęć plastycznych.

Adres: http://stokrotka.smswiecie.pl/
 

 

Fundacja Inicjatyw Kulturalnych "Mandragora"

Misją Fundacji Inicjatyw Kulturalnych „Mandragora”jest promowanie idei rozwoju osobistego na bazie takich wartości jak Prawda, Dobro i Piękno

Podstawowym obszarem działalności jest promocja kultury i sztuki, wspieranie środowisk twórczych, edukacja kulturalna i artystyczna kształtująca światłych i wrażliwych odbiorców.

Adres: http://fundacjamandragora.pl

 

 

 

Spółdzielnia Socjalna Koronowianka

Spółdzielnia Socjalna Koronowianka powstała na terenie gminy Koronowo. Siedzibą Spółdzielni jest miasto Koronowo w powiecie Bydgoskim.

 

Adres: http://koronowianka.pl/

 

Spółdzielnia Mieszkaniowa Trzemeszno

Trzemeszeńska Spółdzielnia Mieszkaniowa została utworzona w 1991 roku. Spółdzielnia jest największym w gminie administratorem mieszkań. Zarządza ponad 20 budynkami spółdzielczymi.

Adres: http://smtrzemeszno.pl/
 

Spółdzielnia Mieszkaniowa Świecie

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Świeciu należy do jednej z najstarszych Spółdzielni nie tylko w województwie kujawsko-pomorskim, ale i w kraju.
Są to jedne z najstarszych budynków, które swoją historią sięgają roku 1903.

Adres: http://www.smswiecie.pl
 

Baśniowe Przedszkole

Naszym celem jest stworzenie przyjaznego dzieciom przedszkola, w którym oprócz domowej atmosfery i wspaniałej zabawy skutecznie będą stymulować swój ogólny rozwój poprzez różnego rodzaju zajęcia.

Adres: http://basnioweprzedszkole.com.pl/
 
Spółdzielnia Mieszkaniowa w Chełmnie

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Chełmnie została założona przez czteroosobowa grupę inicjującą z upoważnienia Prezydium Powiatowej Rady Narodowej w Chełmnie.

Adres: http://www.smchelmno.pl/
 
nieruchom "Bez Pośredników - Nieruchomości"

Serwis Ogłoszeniowy bezposrednikow-nieruchomosci.pl- serwis internetowy zawierający ogłoszenia internetowe i umożliwiający ich zamieszczanie, dostępny pod aktualnym adresem URL: www.bezposrednikow-nieruchomosci.pl oraz pod adresami będącymi przekierowaniami do tego adresu. Umożliwia wymianę informacji dotyczących wynajmu, sprzedaży i kupna nieruchomości. Właścicielem serwisów jest Rafpol Rafał Rafalski, zwana dalej bezposrednikow-nieruchomosci.pl

Adres: http://bezposrednikow-nieruchomosci.pl/
 
violka Sklep violka.pl

Jesteśmy firmą rozpoczynającą działalność na polskim rynku. Asortyment jaki proponujemy Naszym Klientom jest sprowadzany bezpośrednio z Niemiec. Produkty, jakie znalazły się w naszym sklepie „Violka” to chemia gospodarcza w szerokim tego znaczeniu, kosmetyki, artykuły spożywcze o długim terminie przechowywania np. kawa, czekolada i artykuły dla dzieci.

Adres: http://www.violka.pl/
 
msmz Spółdzielnia Mieszkaniowa "ZRZESZENI"

Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa „Zrzeszeni” w Bydgoszczy powstała w 1984r. Zarządza 81 budynkami mieszkalnymi. Budowa osiedli była prowadzona w sposób kompleksowy. Łącznie z mieszkaniami powstawały równolegle szkoły, różnego rodzaju placówki handlowe, usługowe, kulturalno-oświatowe i inne. Te działania miały na celu zapewnienie jak najlepszych warunków życia i bytowania członkom Spółdzielni "Zrzeszeni".

Adres: http://www.msmzrzeszeni.pl/
 
diuna "DIUNA"

Szeroki wybór produktów najwyższej jakości, w korzystnych cenach, dostępnych z magazynu, dostarczonych na czas. Zapewniamy krótkie okresy realizacji zamówienia, terminowe dostawy i dogodne warunki płatności. Prowadzimy doradztwo techniczne, szkolenia produktowe i pomagamy w rozpoczęciu samodzielnej produkcji przewodów hydraulicznych.

Adres: http://www.diuna.pl/
 
efekt Biuro Obsługi Nieruchomości "EFEKT"

"EFEKT" Biuro Obsługi Nieruchomości działa na rynku nieruchomości i zajmuje się jego kompleksową obsługą od roku 1994. Od roku 2005 działa jako spółka cywilna. Właściciele firmy – mgr inż. Wiesława Kaptur i mgr inż. Janusz Kaptur – jako jedni z pierwszych uczestników lokalnego rynku uzyskali licencje pośrednika i zarządcy nieruchomości oraz uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego.

Adres: http://www.efekt.bydgoszcz.pl/
 
brda Spółdzielnia Mieszkaniowa "Nad Brdą"

Spółdzielnia "Nad Brdą" jest na Bydgoskim rynku od 1995r., w tym czasie budowała swoją renomę nie tylko jako Spółdzielnia ale również jako deweloper realizujący własne inwestycje – przez co zyskała wielu nowych członków spółdzielni i zadowolonych klientów.

Adres: http://www.smnadbrda.pl/
 
wiini "Zarządzanie Wspólnotami WIINI"Adres: http://wiini.pl/
 
przedszkole "Przedszkole "Od Przedszkolaka do Żaka""Adres: http://jarantow.szkola.pl/
 
ekowisla2 "Ekowisła sp. z o.o."Adres: http://ekowisla.pl/
 
aglomarmur "Aglomarmur"Adres: http://www.aglomarmur.com.pl/
 
msmdom "MSM Dom"Adres: http://msmdom.pl/
 
smlosos "SM Łosoś"Adres: http://smlosos.zis.com.pl/
 
strzkult "Start z Kulturą"Adres: http://www.startzkultura.pl/
 
poezjasmaku "Poezja Smaku"Adres: http://poezjasmaku.spoldzielnie.org/
 
skladrol Firma "Składrol"

Firma „Składrol” działa na rynku od lat dziewięćdziesiątych. Od początku swojej działalności oferuje w sprzedaży części rolnicze i akcesoria niezbędne w produkcji rolnej.

Adres: http://skladrol.pl/
 
naszdom Spółdzielnia Socjalna "Nasz Dom"

Pragniemy przedstawić Państwu ofertę Domu  dla Seniorów w Fordonie, stworzonego przez Spółdzielnię Socjalną „Nasz Dom” w listopadzie 2011 roku. Ideą naszej działalności...

Adres: http://naszdom.spoldzielnie.org/
 
rolchem Firma "Rol - chem"

Firma „Rol - chem” działa na rynku od ponad dwudziestu lat. Od początku swojej działalności oferuje w sprzedaży części rolnicze i akcesoria niezbędne w produkcji rolnej i ogrodnictwie.

Adres: http://rolchem.net.pl/
 
misja Fundacja "Misja dla zdrowia"

Witamy serdecznie na stronie fundacji „Misja dla zdrowia”
Nasze motto- jesteś tym co jesz!
Wszystkie członkinie naszej fundacji są dietetyczkami.

Adres: http://misjadlazdrowia.pl/
 
babiraj Stowarzyszenie Kobiet "Babiraj"

Stowarzyszenie Kobiet "Babiraj" to stowarzyszenie założone przez grupę "pozytywnie zakręconych" kobiet. Ich celem jest aktywizacja społeczna i zawodowa kobiet w każdym wieku.

Adres: http://babiraj.pl/
 
agromet

Firma "Agromet"


Firma "Agromet" działa na rynku już od dłuższego czasu. Od początku swojej działalności oferuje w sprzedaży  części rolnicze i akcesoria niezbędne w produkcji rolnej (i ew. ogrodniczej).

Adres: http://agromet.sklep.pl/

 
sm_piast Spółdzielnia Mieszkaniowa "Piast"

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Piast” zajmuje się administrowaniem i zarządzaniem istniejącą substancją mieszkaniową polegającą na stałym usprawnianiu i polepszeniu stanu...

Adres: http://smpiast.eu/
 
kotarbiski Fundacja im. Tadeusza Kotarbinskiego

Celem Fundacji jest działalność edukacyjno –oświatowa i naukowo - badawcza szczególnie w zakresie walki z wykluczeniem społecznym, rozwoju...

Adres: http://www.kotarbinski.spoldzielnie.org/
 
kpozson Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Sportu Osób Niepełnosprawnych

Strona internetowa Związku pomocy dla osób niepełnosprawnych...

Adres: http://kpozson.eu/
 
wtz Warsztat Terapii Zajęciowej

Jest placówką, do której warto uczęszczać!
Nasza oferta jest bardzo urozmaicona, zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku i są bezpłatne...

Adres: http://wtzstawowa.pl/
 
wspolnota Spółdzielnia Socjalna "Wspólnota"

Spółdzielnia Socjalna daje szansę osobom bezrobotnym, często bez prawa do zasiłku, osobom niepełnosprawnym zatrudnienia, uzyskania dochodu, poprawy sytuacji materialnej swojej i rodziny...

Adres: http://wspolnota.spoldzielnie.org/
 
gest Stowarzyszenie Dla Dzieci i Młodzieży Uzdolnionej "GEST"

Celem Stowarzyszenia jest prowadzenie działalności kulturalnej,w szczególności w zakresie inicjowania, wspierania i pomocy przedsięwzięciach edukacyjno-kulturalnych...

Adres: http://www.gest.bydgoszcz.pl/
 
ksiegarnia Księgarnia Pedagogiczno-Szkolna

Księgarnia istnieje od 1992 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży podręczników do wszystkich typów szkół. W naszej ofercie posiadamy też materiały metodyczne dla nauczycieli oraz pomocnicze dla uczniów....

Adres: http://pedagogiczno-szkolna.pl/
 
razem Spółdzielnia Socjalna Razem

W dniu 11.02.2011r. odbyło się walne zebranie założycielskie członków założycieli Spółdzielni Socjalnej "RAZEM". Wybrano zarząd spółdzielni, uchwalono statut...

Adres: http://razem.spoldzielnie.org/
 
bydgoszczanka Bydgoszczanka

Idea założenia Spółdzielni Socjalnej zrodziła się już w Uchwale Nr LXII/957/10 Rady Miasta Bydgoszczy z dnia 24 marca 2010 r. w sprawie likwidacji Zakładu Robót Publicznych w Bydgoszczy...

Adres: http://bydgoszczanka.eu/
 
elektryk Usługi elektryczne

Jesteśmy firmą rodzinną działająca na rynku od lat 90-tych.
Oferujemy państwu kompleksowe wykonanie usług z zakresu instalacji elektrycznych oraz pomiarów elektrycznych....

Adres: http://www.elektryk.sos.pl/
 
terminus Stowarzyszenie Zarządców i Administratorów Nieruchomości "TERMINUS"

Stowarzyszenie Zarządców i Administratorów Nieruchomości „Terminus” z siedzibą  w Bydgoszczy zrzesza osoby zajmujące się profesjonalnie gospodarką nieruchomościami i doradztwem w tym zakresie...

Adres: http://www.terminus.nieruchomosci.pl/
 
signum Spółdzielnia Socjalna „SIGNUM”

Nasza Spółdzielnia Socjalna „SIGNUM” powstała w marcu 2010 r. Zaczęło się od Projektu „Aktywność - krok do przodu”, w którym brała udział Anna Betlejewska – obecnie Prezes Spółdzielni...

Adres: http://www.signum.zis.com.pl/
 
mogilno Spółdzielnia Mieszkaniowa w Mogilnie

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Mogilnie powstała w 1961 roku z inicjatywy 14-sto osobowego Komitetu Założycielskiego.  Jej celem było zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych rosnącej liczby mieszkańców takich miast.....

Adres: http://www.smmogilno.zis.com.pl/
 
paktkuchnie Firma Pakt Kuchnie

Firma Studio Mebli Kuchennych PAKT istnieje od 2004 roku. Zajmujemy się produkcją doskonałych jakościowo mebli. Wykonujemy je na profesjonalnych elementach firmy Blum, co gwarantuję wytrzymałość i trwałość na wiele lat.....

 
darbud Przedsiębiorstwo Budowlane "Darbud"

DarBud to Przedsiębiorstwo Budowlane mające swoją siedzibę w Białych Błotach ( koło Bydgoszczy). Specjalizujemy się w całkowitej realizacji w sferze wykonania lub remontów obiektów socjalnych, przemysłowych....

Adres: http://www.darbud.bydgoszcz.pl/
 
znicz1 Nauczycielska Spółdzielnia Mieszkaniowa "Znicz"

Przedstawiamy Państwu stronę internetową naszej Spółdzielni , na której zawarte będą najważniejsze i aktualne informacje o Spółdzielni:....

Adres: http://www.nsmznicz.com.pl/
 
ndg Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowym Dworze Gdańskim

W samym sercu Żuław Wiślanych pomiędzy Wisłą i Nogatem  znajduje się gmina i miasto Nowy Dwór Gdański. Gmina nasza ukazuje niezmiernie bogate dziedzictwo historyczne, kulturowe i przyrodnicze....

Adres: http://www.smnowydworgdanski.pl/
 
immobilis Zarządca nieruchomości Immobilis

“Immobilis” Obsługa Nieruchomości Sp. z o.o. działa na bydgoskim rynku nieruchomości od 2008r. Jesteśmy jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą zarządzającą i administrującą nieruchomości...

Adres: http://www.immobilis.nieruchomosci.pl
 
gabi Biuro Rachunkowe GABI

Biuro Rachunkowe Gabi oferuje usługi dla firm w zakresie szeroko pojętej rachunkowości.
W zakładce OFERTA znajdą Państwo szczegółowy wykaz usług jakie świadczymy dla naszych Klientów...

 
cieplobud Nowoczesne Systemy Grzewcze CIEPŁOBUD

Wykonujemy instalacje grzewcze, centralnego ogrzewania i sanitarne. Modernizujemy starsze układy grzewcze, jak i zakładamy nowe. Montujemy kompletne kotłownie, montujemy i serwisujemy kotły gazowe...

Adres: http://www.cieplobud.pl
 
u-macka Agroturystyka "U Maćka"

Całoroczny komfortowy domek do wynajęcia w miejscowości Trzonki - 8 km od miasta Pisz. Jest to cicha, spokojna, idealna do wypoczynku okolica w otoczeniu czystych jezior, pól oraz pełne runa leśnego lasy Mazurskie.

Adres: http://www.umacka.pl
 
huber Zakład Wulkanizacyjny Huber

Firma na rynku ogumienia działa już od 1988 roku. Zaczynaliśmy od naprawy ogumienia rolniczego i bieżnikowania opon do samochodów osobowych.

Adres: http://www.wulkanizacjahuber.pl
 
instalbud Instalbud Sp. z o.o.

Firma INSTALBUD powstała w 1991 roku w Inowrocławiu. Założycielami firmy są Bernard Kaczorowski i Włodzimierz Podogrodzki.

 
chmielewski Cukiernie Chmielewskich

Piekarnia i cukiernia Augustyna Chmielewskiego rozpoczęła swoją działalność w 1928 roku w Bydgoszczy przy ulicy Nowodworskiej...

Adres: http://cukiernia-chmielewscy.pl
 
koronowska Koronowska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Koronowie

Czterdzieści lat to bardzo dużo w życiu człowieka, czterdzieści lat to również pokolenia, które przewijają się przez naszą Spółdzielnię Mieszkaniową.

Adres: http://koronowskasm.pl
 
psm Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bydgoszczy

Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bydgoszczy rozpoczęła swoją działalność w 1990 roku.

Adres: http://psm.bydgoszcz.pl
 
naszawspolnota Zarzadzanie – administrowanie nieruchomościami w Bydgoszczy „ NASZA WSPÓLNOTA” Sp. z o. o.

Zarzadzanie – administrowanie nieruchomościami w Bydgoszczy “NASZA WSPÓLNOTA” jest Spółka prawa handlowego działajacą w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Sadowym pod numerem 0000293120

Adres: http://www.naszawspolnota.pl
 
ppt Punkt Potwierdzania Tożsamości

Punkt Potwierdzania Tożsamosci (PPT) jest miejscem, gdzie są wykonywane czynności polegające weryfikowaniu tożsamosci przyszłych Subskrybentów, przyjmowane są wnioski o wydanie certyfikatów, rejestrowani są Subskrybenci.

Adres: http://www.podpis.bydgoszcz.pl
 
ekowisla Przedsiębiorstwo Unieszkodliwiania Odpadów "EKO-Wisła" spółka z o.o.

Przedsiębiorstwo Unieszkodliwiania Odpadów Eko-Wisła Sp. z o.o. w Sulnówku, kierując się troską o środowisko naturalne oraz mając na uwadze kształtowanie świadomości ekologicznej...

Adres: http://www.ekowisla.pl
 
not Bydgoski Dom Technika NOT

Bydgoski Dom Technika NOT Spółka z o.o. powołana została przez Bydgoska Radę Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej i zrzeszone w niej branżowe stowarzyszenia naukowo-techniczne regionu bydgoskiego oraz FSNT NOT w Warszawie.

Adres: http://www.not.com.pl/
 
dualkuchnie DUAL - Studio Mebli Kuchennych

Studio Mebli Kuchennych Dual powstało w 2000r. w Bydgoszczy na ul. Gackowskiego 1c, gdzie mieści się do dnia dzisiejszego.

Adres: http://www.dualkuchnie.pl/
 
bydgostia Biuro Turystyczne BYDGOSTIA

Biuro Turystyczne "BYDGOSTIA" istnieje od roku 2002, lecz nasze początki w branży turystycznej sięgają lat wcześniejszych.

Adres: http://www.bydgostia.com.pl/
 
smswiecie Spółdzielnia Mieszkaniowa Świecie

Spółdzielnia swoim zasięgiem obejmuje trzy miejscowości: Świecie, Osie i Gródek. Jest członkiem: Związku Rewizyjnego Spółdzielni Mieszkaniowych RP w Warszawie oraz członkiem Regionalnego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Mieszkaniowych w Bydgoszczy.

Adres: http://www.smswiecie.pl
 

 

westalka Spółdzielnia Mieszkaniowa "WESTALKA"

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Westalka” w Nakle nad Notecią powstała w dniu 02 marca 1988 roku pod nazwa Międzyzakładowej Spółdzielni Mieszkaniowej, Lokatorsko-Własnościowej „Westalka”.

Adres: http://www.smwestalka.zis.com.pl
 
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "ELTRA" - http://smeltra.pl

BIP - Świeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o. - http://bip.swieckietbs.pl

GAMMA - Pośrednictwo Obrotu Nieruchomościami - http://gamma-net.pl

Przedsiebiorstwo Budowlane DARBUD - http://darbud.bydgoszcz.pl

Świeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o. - http://swieckietbs.pl

Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Wyrzysku - http://sm.wyrzysk.com.pl

BIP - Ciechocińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego - http://ctbs.multibip.pl

MULTIBIP - http://multibip.pl

Spółdzielczy Ośrodek Kultury "Stokrotka" - http://stokrotka.smswiecie.pl

Wycena nieruchomości, maszyn i urządzeń technicznych Krzysztof Łukaszewski - http://rzeczoznawca.prabuty.com.pl

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Świeciu http://smswiecie.pl

BIP - Bydgoskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. - http://bip.btbs.pl

Bydgoskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. - http://btbs.pl

Prywatna Poradnia Dietetyczna Dla Osób z Nadwagą i Otyłością http://dietetyka.net.pl

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "NAD BRDĄ" - http://smnadbrda.pl

Miedzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa "Zrzeszeni" - http://zrzeszeni.zis.com.pl

Trzemeszeńska Spółdzielnia Mieszkaniowa - http://smtrzemeszno.zis.com.pl

Spółdzielnia Mieszkaniowa Wyżyny http://smwyzyny.pl

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Mogilnie - http://smmogilno.zis.com.pl