Podpis elektroniczny

Zakład Informatyki stosowanej s.c. jest Autoryzowanym Partnerem Unizeto Technologies S.A., jak również jej Punktem Potwierdzania Tożsamości . Unizeto Technologies jest czołową firmą na polskim rynku usług certyfikacyjnych związanych z podpisem elektronicznym.

Na podstawie tej umowy prowadzimy kompleksową obsługę w zakresie zakupu zestawów certum (czytnik, certyfikat kwalifikowany, oprogramowanie), wdrożenia oraz szkolenia z podpisu elektronicznego.

szafir_czytnik

Podpis elektroniczny (e-Podpis) – narzędzie nowoczesnego przedsiębiorcy Chcesz zmniejszyć koszty firmowej korespondencji? Dostarczenie ważnych dokumentów znów przeciąga się w czasie? Masz dość kolejek w urzędach? Jest na to rada. Podpis elektroniczny to szybki, wygodny i bezpieczny sposób na załatwienie wielu spraw bez wychodzenia z domu czy z biura.

Czym jest podpis elektroniczny?

Bezpieczny e-podpis jest elektronicznym odpowiednikiem podpisu własnoręcznego i jest z nim równoważny pod względem skutków prawnych. Oznacza to, że elektroniczna umowa kupna-sprzedaży podpisana przy użyciu podpisu elektronicznego będzie tak samo wiążąca jak tradycyjna. Co istotne, e-podpis jest zdecydowanie bezpieczniejszy od podpisu tradycyjnego, bo nie można go podrobić. Chroni on podpisane dokumenty przed nieuprawnionymi zmianami w treści, a w połączeniu z usługą znakowania czasem, zabezpiecza przed antydatowaniem dokumentów. Podpis elektroniczny jest jak dowód osobisty – identyfikuje konkretną osobę i jest do niej trwale przypisany. Nie można go pożyczyć czy odsprzedać.

Dla kogo jest podpis elektroniczny?

E-podpis przydaje się zarówno przedsiębiorcom, którym zależy na usprawnieniu i obniżeniu kosztów funkcjonowania swojej firmy, jak i Kowalskiemu, który ma dość kolejek w urzędzie gminy czy urzędzie skarbowym. Szczególnie zainteresowani podpisem elektronicznym są specjaliści od finansów, księgowości, kadr i płac, którym podpis elektroniczny gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę w przesyłaniu deklaracji przez Internet. Dzięki podpisowi elektronicznemu również biura księgowe będą mogły sprawniej obsługiwać swoich klientów w kontaktach z różnymi urzędami i instytucjami.

Więcej informacji na stronie: http://podpis.bydgoszcz.pl
 
https://pharma-centre.com/buy-xanax-online/