Strony WWW

We współczesnym świecie, sukces w prowadzeniu efektywnego biznesu w znacznej mierze zależy od jakości i oryginalności wizerunku, który stworzy firma.
Wobec nieustającego wzrostu roli Internetu, głównym elementem budowy pozytywnego wizerunku stal się firmowy Serwis WWW. Witryna to inwestycja, która może zwrócic się wielkokrotnie, ponieważ stwarza możliwość bezpośrednich interakcji z użytkownikiem. To efektywny sposób pozyskiwania i obsługi Klientów oraz utrzymywania z nimi relacji.

Współczesnie każda firma dbająca o swój wizerunek powinna posiadać nowoczesną witryne internetową. Dlatego tez niezbędne staje się założenie firmowego Serwisu WWW i zmiana jego wizualizacji kazdego roku lub przynajmniej raz na dwa lata.

Proponujemy Państwu następujący zakres naszych usług:

  • Projektowanie oraz wykonanie stron i portali internetowych
  • Hosting oraz administracja stron internetowych
  • Szkolenia z zakresu technik Internetu
  • Rejestracja i odnawianie domen internetowych
  • Rozwój narzędzi serwisów internetowych

Projektowanie i wykonanie stron internetowych

Profesjonalnie zaprojektowana strona www stanowi narzędzie, które umożliwia usprawnienie kontaktów z klientami, precyzyjne docieranie do grup docelowych, budowanie wizerunku firmy i marki oraz pozyskiwanie danych dotyczących efektywności podejmowanych działań.

Jakie elementy strony internetowej są szczególnie istotne?

  1. Szata graficzna, która oddaje charakter firmy, podkreśli wyjątkowość oferowanych przez nią produktów, zachęci do szczegółowego jej przejrzenia.
  2. Intuicyjna struktura strony oraz wygodna nawigacja, która umożliwi szybkie dotarcie do poszukiwanych materiałów.
  3. Przygotowanie strony technicznej witryny internetowej pod kątem jej pozycjonowania w wyszukiwarkach na określone hasła.

 


Portfolio wykonanych stron:

 

btbs

Bydgoskie Towarzystwo Budownicta Społecznego

Podstawowym przedmiotem działalności Bydgoskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. jest budowa mieszkań na wynajem i zarządzanie powstałym w ten sposób zasobem mieszkaniowym

Adres: http://btbs.pl/
 
biesiadna

Sala Biesiadna

“Biesiadna” w Białych Błotach to idealne miejsce na wszelkiego rodzaju przyjęcia i uroczystości.
Oferuje dużą, klimatyzowaną salę pozwalajacą na obsługę nawet 150 osób. Specjalizuję się w organizacji imprez weselnych.


Adres: http://sala-biesiadna.pl/

 
not

Bydgoski Dom Technika NOT

Nowocześnie wyposażony Dom Technika stanowi największy w województwie kujawsko-pomorskim ośrodek promocyjno-marketingowy, świadczący swoje usługi na rzecz zakładów, przedsiębiorstw, firm i osób prywatnych.


Adres: http://not.com.pl

 
SOS Stowarzyszenie SOS Dla Trzeźwości

Stowarzyszenie SOS dla Trzeźwości istnieje od 2002 roku.

Wydarzeniem, które przyjmujemy jako rozpoczęcie działalności było zebranie założycielskie w dniu 15 lutego 2002r.


Adres: http://stowarzyszeniesos.pl
 
pila Spółdzielnia Mieszkaniowa "Jadwiżyn"

Witamy na stronie Spółdzielni Mieszkaniowej „Jadwiżyn”

Za pośrednictwem naszej nowej strony internetowej będziecie Państwo na bieżąco informowani o najnowszych wydarzeniach i sprawach związanych z naszą spółdzielnią mieszkaniową.


Adres: http://smjadwizyn.pila.pl/
 
miniatura

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Pomóż Sam Sobie"

Spółdzielnia działa na terenie Gminy Świecie od 1996 roku. Może tworzyć i prowadzić wyodrębnione gospodarczo i organizacyjnie zakłady oraz inne jednostki gospodarcze. Czas trwania Spółdzielni nie jest ograniczony.

Adres: http://smpss.eu/
 
dogrzac serca

Stowarzyszenie "Dogrzać Serca"

Jesteśmy Stowarzyszeniem działającym na rzecz edukacji i terapii z udziałem zwierząt. Zrzeszamy specjalistów z zakresu różnych dziedzin związanych z naszą działalnością.

Adres: http://dogrzacserca.eu/
 
znin

SM Żnin

Zgodnie z zapisem ustawy Prawo spółdzielcze, Spółdzielnia Mieszkaniowa – jest to dobrowolne zrzeszenie się ludzi w celu zaspokojenia potrzeb mieszkaniowych członków i ich rodzin oraz potrzeb gospodarczych i kulturalnych, wynikających z zamieszkiwania w spółdzielczym osiedlu lub budynku.

Adres: http://smznin.pl/
 
netka

Fundacja Netka - Promocja Nie Tylko Kultury

Ideę przyświecającą naszej Fundacji można by najprościej określić – więcej kultury dla wszystkich! Jesteśmy młodą organizacją stażem i duchem. Ale osoby, które do nas należą są doświadczone w działaniach na rzecz kultury.

Adres: http://fundacjanetka.org.pl/
 
bialy domek

Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Biały Domek”

Bezinteresowna pomoc osobom niepełnosprawnym i ich rodzinom. Rozwijanie uzdolnień i tworzenie możliwości aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym. Kształtowanie pozytywnych postaw społecznych.

Adres: http://bialydomek.bydgoszcz.pl/
 
sami swoi

Stowarzyszenie Ogrodowe "Sami Swoi"

Ogród działkowy „Samociążek” w Koronowie powstał w 1975 r. na wydzielonym obszarze gruntu (ok. 6,5 ha) stanowiącego własność gminy Koronowo i przez tę gminę oddany nam w wieczyste użytkowanie.

Adres: http://samiswoi.bydgoszcz.pl/
 
gradiam

Fundacja Gradiam

Witamy na stronie Fundacji Na Rzecz Wsparcia Społecznego GRADIAM z siedzibą w Bydgoszczy. Fundacja jest organizacją pozarządową, prowadzącą działalność pożytku publicznego w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Adres: http://gradiam.bydgoszcz.pl/
 
inwestycje pisz

Inwestycje SM Pisz

Inwestycja Spółdzielni Mieszkaniowej w Piszu polegać będzie na budowie budynku wielorodzinnego, jednoklatkowego i budynku garażowego (obok budynku mieszkalnego) wraz z infrastrukturą zewnętrzną (przyłącza do sieci energetycznej, wodnej, c.o., kanalizacyjnej, parking, chodniki, plac zabaw, zieleń) na działkach o nr geod. 1813/2 i 481/30.

Adres: http://inwestycja.mieszkaniowa.net/
 
dobra robota

Spółdzielnia Socjalna Dobra Robota

 

Adres: http://dobrarobota.bydgoszcz.pl/
 
solidarni

Bydgoska Spółdzielnia Socjalna Solidarni

Bydgoska Spółdzielnia Socjalna „Solidarni” powstała 30 grudnia 2014 r., ale jej historia jest dość długa. Kiedy w maju 2001 r. zostałem mianowany superiorem Domu Zakonnego Jezuitów i proboszczem Parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Bydgoszczy przy pl. Kościeleckich 7 szybko zorientowałem się jak wielkim problemem jest bezrobocie.

Adres: http://solidarni.bydgoszcz.pl/
 

Stowarzyszenie Gineka

Nasze stowarzyszenie działa od końca 2006 roku. Stworzyliśmy je z myślą o kobietach w różnym wieku i z różnym bagażem doświadczeń. Ciągle rozwijamy się i poszukujemy nowych rozwiązań, tak by nasza działalność przynosiła jeszcze więcej korzyści.

Adres: http://gineka.org/
 

Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Chcemy nieprzerwanie iść zgodnie z duchem czasu i zmieniać się na miarę stawianych przed nami wymagań.Mamy nadzieję, że będzie ona dla Państwa ciekawa, funkcjonalna i intuicyjna w użytkowaniu.Z przyjemnością prezentujemy odsłonę naszej nowej strony internetowej w nowej szacie graficznej.

Adres: http://www.psm.bydgoszcz.pl/
 

Stowarzyszenie Lacus

Nasze Stowarzyszenie powstało w listopadzie 2011r. Nie prowadzimy działalności gospodarczej. Nasze dochody to tylko składki członkowskie i darowizny od sponsorów. Dotychczasowa nasza działalność to głównie organizacja i współorganizacja imprez środowiskowych integracyjnych np. festynów sportowo-integracyjnych, Dnia Dziecka, Pożegnanie lata i Święto Pieczonego Ziemniaka.

Adres: http://lacus.org.pl/
 

DropStop

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kobiet GINEKA powstało pod koniec 2006 roku. Stworzyły je aktywne i przedsiębiorcze kobiety, które połączyła chęć działania na rzecz rozwoju inicjatyw gospodarczych, społecznych i kulturalnych, podejmowanych przez kobiety.

Adres: http://www.dropstop.org.pl/
 

Stowarzyszenie "Udarowcy - liczy się wsparcie"

„Udarowcy - liczy się wsparcie” to nazwa stowarzyszenia, które powstało w 2012 roku w Bydgoszczy. Stowarzyszenie jest organizacją pozarządową, której celem jest  edukacja w zakresie tematyki udarów mózgu oraz prewencji chorób układu krążenia oraz udzielanie specjalistycznej pomocy w leczeniu i fizjoterapii osób przewlekle chorych i niepełnosprawnych, zwłaszcza z powodu chorób neurologicznych.

Adres: http://stowarzyszenie.oris.org.pl/
 

Stowarzyszenie "Bezpieczeństwo Dziecka"

Stowarzyszenie Bezpieczeństwo Dziecka powstało w 2001 roku z inicjatywy Dyrektora Pogotowia Opiekuńczego w Bydgoszczy Krzysztofa Jankowskiego oraz Roberta Lubranta - specjalisty ds. nieletnich, patologii społecznych i prewencji kryminalnej. Obecnie realizuje wiele programów profilaktycznych oraz inicjatyw dotyczących dzieci m. in. "Bezpieczny Dzień Kolonisty" czy "Dzieciństwo bez przemocy".

Adres:http://sbd.org.pl/
 

Stowarzyszenie "Visus Supremus"

Działania Stowarzyszenia Visus Supremus prowadzą do zwiększania postrzegania pełni i bogactwa świata pomimo ograniczeń. Postrzeganie zmysłami, intelektem i sercem, widzieć potrzeby niepełnosprawnego dziecka i jego rodziny oraz podejmować kompleksowe i systematyczne działania zmierzające do zapewnienia wszechstronnego i optymalnego rozwoju podnoszącego komfort funkcjonowania we współczesnym świecie i jakość życia.

Adres: http://supremus.bydgoszcz.pl/
 

Spółdzielczy Ośrodek Kultury "Stokrotka"

Spółdzielczy ośrodek Kultury "Stokrotka" zajmuje się prowadzeniem wielu zajęć dla dzieci i młodzieży i dorosłych, m. in. zajęć wokalnych czy zajęć plastycznych.

Adres: http://stokrotka.smswiecie.pl/
 

 

Fundacja Inicjatyw Kulturalnych "Mandragora"

Misją Fundacji Inicjatyw Kulturalnych „Mandragora”jest promowanie idei rozwoju osobistego na bazie takich wartości jak Prawda, Dobro i Piękno

Podstawowym obszarem działalności jest promocja kultury i sztuki, wspieranie środowisk twórczych, edukacja kulturalna i artystyczna kształtująca światłych i wrażliwych odbiorców.

Adres: http://fundacjamandragora.pl

 

 

 

Spółdzielnia Socjalna Koronowianka

Spółdzielnia Socjalna Koronowianka powstała na terenie gminy Koronowo. Siedzibą Spółdzielni jest miasto Koronowo w powiecie Bydgoskim.

 

Adres: http://koronowianka.pl/

 

Spółdzielnia Mieszkaniowa Trzemeszno

Trzemeszeńska Spółdzielnia Mieszkaniowa została utworzona w 1991 roku. Spółdzielnia jest największym w gminie administratorem mieszkań. Zarządza ponad 20 budynkami spółdzielczymi.

Adres: http://smtrzemeszno.pl/
 

Spółdzielnia Mieszkaniowa Świecie

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Świeciu należy do jednej z najstarszych Spółdzielni nie tylko w województwie kujawsko-pomorskim, ale i w kraju.
Są to jedne z najstarszych budynków, które swoją historią sięgają roku 1903.

Adres: http://www.smswiecie.pl
 

Baśniowe Przedszkole

Naszym celem jest stworzenie przyjaznego dzieciom przedszkola, w którym oprócz domowej atmosfery i wspaniałej zabawy skutecznie będą stymulować swój ogólny rozwój poprzez różnego rodzaju zajęcia.

Adres: http://basnioweprzedszkole.com.pl/
 
Spółdzielnia Mieszkaniowa w Chełmnie

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Chełmnie została założona przez czteroosobowa grupę inicjującą z upoważnienia Prezydium Powiatowej Rady Narodowej w Chełmnie.

Adres: http://www.smchelmno.pl/
 
nieruchom "Bez Pośredników - Nieruchomości"

Serwis Ogłoszeniowy bezposrednikow-nieruchomosci.pl- serwis internetowy zawierający ogłoszenia internetowe i umożliwiający ich zamieszczanie, dostępny pod aktualnym adresem URL: www.bezposrednikow-nieruchomosci.pl oraz pod adresami będącymi przekierowaniami do tego adresu. Umożliwia wymianę informacji dotyczących wynajmu, sprzedaży i kupna nieruchomości. Właścicielem serwisów jest Rafpol Rafał Rafalski, zwana dalej bezposrednikow-nieruchomosci.pl

Adres: http://bezposrednikow-nieruchomosci.pl/
 
violka Sklep violka.pl

Jesteśmy firmą rozpoczynającą działalność na polskim rynku. Asortyment jaki proponujemy Naszym Klientom jest sprowadzany bezpośrednio z Niemiec. Produkty, jakie znalazły się w naszym sklepie „Violka” to chemia gospodarcza w szerokim tego znaczeniu, kosmetyki, artykuły spożywcze o długim terminie przechowywania np. kawa, czekolada i artykuły dla dzieci.

Adres: http://www.violka.pl/
 
msmz Spółdzielnia Mieszkaniowa "ZRZESZENI"

Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa „Zrzeszeni” w Bydgoszczy powstała w 1984r. Zarządza 81 budynkami mieszkalnymi. Budowa osiedli była prowadzona w sposób kompleksowy. Łącznie z mieszkaniami powstawały równolegle szkoły, różnego rodzaju placówki handlowe, usługowe, kulturalno-oświatowe i inne. Te działania miały na celu zapewnienie jak najlepszych warunków życia i bytowania członkom Spółdzielni "Zrzeszeni".

Adres: http://www.msmzrzeszeni.pl/
 
diuna "DIUNA"

Szeroki wybór produktów najwyższej jakości, w korzystnych cenach, dostępnych z magazynu, dostarczonych na czas. Zapewniamy krótkie okresy realizacji zamówienia, terminowe dostawy i dogodne warunki płatności. Prowadzimy doradztwo techniczne, szkolenia produktowe i pomagamy w rozpoczęciu samodzielnej produkcji przewodów hydraulicznych.

Adres: http://www.diuna.pl/
 
efekt Biuro Obsługi Nieruchomości "EFEKT"

"EFEKT" Biuro Obsługi Nieruchomości działa na rynku nieruchomości i zajmuje się jego kompleksową obsługą od roku 1994. Od roku 2005 działa jako spółka cywilna. Właściciele firmy – mgr inż. Wiesława Kaptur i mgr inż. Janusz Kaptur – jako jedni z pierwszych uczestników lokalnego rynku uzyskali licencje pośrednika i zarządcy nieruchomości oraz uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego.

Adres: http://www.efekt.bydgoszcz.pl/
 
brda Spółdzielnia Mieszkaniowa "Nad Brdą"

Spółdzielnia "Nad Brdą" jest na Bydgoskim rynku od 1995r., w tym czasie budowała swoją renomę nie tylko jako Spółdzielnia ale również jako deweloper realizujący własne inwestycje – przez co zyskała wielu nowych członków spółdzielni i zadowolonych klientów.

Adres: http://www.smnadbrda.pl/
 
wiini "Zarządzanie Wspólnotami WIINI"Adres: http://wiini.pl/
 
przedszkole "Przedszkole "Od Przedszkolaka do Żaka""Adres: http://jarantow.szkola.pl/
 
ekowisla2 "Ekowisła sp. z o.o."Adres: http://ekowisla.pl/
 
aglomarmur "Aglomarmur"Adres: http://www.aglomarmur.com.pl/
 
msmdom "MSM Dom"Adres: http://msmdom.pl/
 
smlosos "SM Łosoś"Adres: http://smlosos.zis.com.pl/
 
strzkult "Start z Kulturą"Adres: http://www.startzkultura.pl/
 
poezjasmaku "Poezja Smaku"Adres: http://poezjasmaku.spoldzielnie.org/
 
skladrol Firma "Składrol"

Firma „Składrol” działa na rynku od lat dziewięćdziesiątych. Od początku swojej działalności oferuje w sprzedaży części rolnicze i akcesoria niezbędne w produkcji rolnej.

Adres: http://skladrol.pl/
 
naszdom Spółdzielnia Socjalna "Nasz Dom"

Pragniemy przedstawić Państwu ofertę Domu  dla Seniorów w Fordonie, stworzonego przez Spółdzielnię Socjalną „Nasz Dom” w listopadzie 2011 roku. Ideą naszej działalności...

Adres: http://naszdom.spoldzielnie.org/
 
rolchem Firma "Rol - chem"

Firma „Rol - chem” działa na rynku od ponad dwudziestu lat. Od początku swojej działalności oferuje w sprzedaży części rolnicze i akcesoria niezbędne w produkcji rolnej i ogrodnictwie.

Adres: http://rolchem.net.pl/
 
misja Fundacja "Misja dla zdrowia"

Witamy serdecznie na stronie fundacji „Misja dla zdrowia”
Nasze motto- jesteś tym co jesz!
Wszystkie członkinie naszej fundacji są dietetyczkami.

Adres: http://misjadlazdrowia.pl/
 
babiraj Stowarzyszenie Kobiet "Babiraj"

Stowarzyszenie Kobiet "Babiraj" to stowarzyszenie założone przez grupę "pozytywnie zakręconych" kobiet. Ich celem jest aktywizacja społeczna i zawodowa kobiet w każdym wieku.

Adres: http://babiraj.pl/
 
agromet

Firma "Agromet"


Firma "Agromet" działa na rynku już od dłuższego czasu. Od początku swojej działalności oferuje w sprzedaży  części rolnicze i akcesoria niezbędne w produkcji rolnej (i ew. ogrodniczej).

Adres: http://agromet.sklep.pl/

 
sm_piast Spółdzielnia Mieszkaniowa "Piast"

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Piast” zajmuje się administrowaniem i zarządzaniem istniejącą substancją mieszkaniową polegającą na stałym usprawnianiu i polepszeniu stanu...

Adres: http://smpiast.eu/
 
kotarbiski Fundacja im. Tadeusza Kotarbinskiego

Celem Fundacji jest działalność edukacyjno –oświatowa i naukowo - badawcza szczególnie w zakresie walki z wykluczeniem społecznym, rozwoju...

Adres: http://www.kotarbinski.spoldzielnie.org/
 
kpozson Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Sportu Osób Niepełnosprawnych

Strona internetowa Związku pomocy dla osób niepełnosprawnych...

Adres: http://kpozson.eu/
 
wtz Warsztat Terapii Zajęciowej

Jest placówką, do której warto uczęszczać!
Nasza oferta jest bardzo urozmaicona, zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku i są bezpłatne...

Adres: http://wtzstawowa.pl/
 
wspolnota Spółdzielnia Socjalna "Wspólnota"

Spółdzielnia Socjalna daje szansę osobom bezrobotnym, często bez prawa do zasiłku, osobom niepełnosprawnym zatrudnienia, uzyskania dochodu, poprawy sytuacji materialnej swojej i rodziny...

Adres: http://wspolnota.spoldzielnie.org/
 
gest Stowarzyszenie Dla Dzieci i Młodzieży Uzdolnionej "GEST"

Celem Stowarzyszenia jest prowadzenie działalności kulturalnej,w szczególności w zakresie inicjowania, wspierania i pomocy przedsięwzięciach edukacyjno-kulturalnych...

Adres: http://www.gest.bydgoszcz.pl/
 
ksiegarnia Księgarnia Pedagogiczno-Szkolna

Księgarnia istnieje od 1992 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży podręczników do wszystkich typów szkół. W naszej ofercie posiadamy też materiały metodyczne dla nauczycieli oraz pomocnicze dla uczniów....

Adres: http://pedagogiczno-szkolna.pl/
 
razem Spółdzielnia Socjalna Razem

W dniu 11.02.2011r. odbyło się walne zebranie założycielskie członków założycieli Spółdzielni Socjalnej "RAZEM". Wybrano zarząd spółdzielni, uchwalono statut...

Adres: http://razem.spoldzielnie.org/
 
bydgoszczanka Bydgoszczanka

Idea założenia Spółdzielni Socjalnej zrodziła się już w Uchwale Nr LXII/957/10 Rady Miasta Bydgoszczy z dnia 24 marca 2010 r. w sprawie likwidacji Zakładu Robót Publicznych w Bydgoszczy...

Adres: http://bydgoszczanka.eu/
 
elektryk Usługi elektryczne

Jesteśmy firmą rodzinną działająca na rynku od lat 90-tych.
Oferujemy państwu kompleksowe wykonanie usług z zakresu instalacji elektrycznych oraz pomiarów elektrycznych....

Adres: http://www.elektryk.sos.pl/
 
terminus Stowarzyszenie Zarządców i Administratorów Nieruchomości "TERMINUS"

Stowarzyszenie Zarządców i Administratorów Nieruchomości „Terminus” z siedzibą  w Bydgoszczy zrzesza osoby zajmujące się profesjonalnie gospodarką nieruchomościami i doradztwem w tym zakresie...

Adres: http://www.terminus.nieruchomosci.pl/
 
signum Spółdzielnia Socjalna „SIGNUM”

Nasza Spółdzielnia Socjalna „SIGNUM” powstała w marcu 2010 r. Zaczęło się od Projektu „Aktywność - krok do przodu”, w którym brała udział Anna Betlejewska – obecnie Prezes Spółdzielni...

Adres: http://www.signum.zis.com.pl/
 
mogilno Spółdzielnia Mieszkaniowa w Mogilnie

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Mogilnie powstała w 1961 roku z inicjatywy 14-sto osobowego Komitetu Założycielskiego.  Jej celem było zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych rosnącej liczby mieszkańców takich miast.....

Adres: http://www.smmogilno.zis.com.pl/
 
paktkuchnie Firma Pakt Kuchnie

Firma Studio Mebli Kuchennych PAKT istnieje od 2004 roku. Zajmujemy się produkcją doskonałych jakościowo mebli. Wykonujemy je na profesjonalnych elementach firmy Blum, co gwarantuję wytrzymałość i trwałość na wiele lat.....

 
darbud Przedsiębiorstwo Budowlane "Darbud"

DarBud to Przedsiębiorstwo Budowlane mające swoją siedzibę w Białych Błotach ( koło Bydgoszczy). Specjalizujemy się w całkowitej realizacji w sferze wykonania lub remontów obiektów socjalnych, przemysłowych....

Adres: http://www.darbud.bydgoszcz.pl/
 
znicz1 Nauczycielska Spółdzielnia Mieszkaniowa "Znicz"

Przedstawiamy Państwu stronę internetową naszej Spółdzielni , na której zawarte będą najważniejsze i aktualne informacje o Spółdzielni:....

Adres: http://www.nsmznicz.com.pl/
 
ndg Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowym Dworze Gdańskim

W samym sercu Żuław Wiślanych pomiędzy Wisłą i Nogatem  znajduje się gmina i miasto Nowy Dwór Gdański. Gmina nasza ukazuje niezmiernie bogate dziedzictwo historyczne, kulturowe i przyrodnicze....

Adres: http://www.smnowydworgdanski.pl/
 
immobilis Zarządca nieruchomości Immobilis

“Immobilis” Obsługa Nieruchomości Sp. z o.o. działa na bydgoskim rynku nieruchomości od 2008r. Jesteśmy jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą zarządzającą i administrującą nieruchomości...

Adres: http://www.immobilis.nieruchomosci.pl
 
gabi Biuro Rachunkowe GABI

Biuro Rachunkowe Gabi oferuje usługi dla firm w zakresie szeroko pojętej rachunkowości.
W zakładce OFERTA znajdą Państwo szczegółowy wykaz usług jakie świadczymy dla naszych Klientów...

 
cieplobud Nowoczesne Systemy Grzewcze CIEPŁOBUD

Wykonujemy instalacje grzewcze, centralnego ogrzewania i sanitarne. Modernizujemy starsze układy grzewcze, jak i zakładamy nowe. Montujemy kompletne kotłownie, montujemy i serwisujemy kotły gazowe...

Adres: http://www.cieplobud.pl
 
u-macka Agroturystyka "U Maćka"

Całoroczny komfortowy domek do wynajęcia w miejscowości Trzonki - 8 km od miasta Pisz. Jest to cicha, spokojna, idealna do wypoczynku okolica w otoczeniu czystych jezior, pól oraz pełne runa leśnego lasy Mazurskie.

Adres: http://www.umacka.pl
 
huber Zakład Wulkanizacyjny Huber

Firma na rynku ogumienia działa już od 1988 roku. Zaczynaliśmy od naprawy ogumienia rolniczego i bieżnikowania opon do samochodów osobowych.

Adres: http://www.wulkanizacjahuber.pl
 
instalbud Instalbud Sp. z o.o.

Firma INSTALBUD powstała w 1991 roku w Inowrocławiu. Założycielami firmy są Bernard Kaczorowski i Włodzimierz Podogrodzki.

 
chmielewski Cukiernie Chmielewskich

Piekarnia i cukiernia Augustyna Chmielewskiego rozpoczęła swoją działalność w 1928 roku w Bydgoszczy przy ulicy Nowodworskiej...

Adres: http://cukiernia-chmielewscy.pl
 
koronowska Koronowska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Koronowie

Czterdzieści lat to bardzo dużo w życiu człowieka, czterdzieści lat to również pokolenia, które przewijają się przez naszą Spółdzielnię Mieszkaniową.

Adres: http://koronowskasm.pl
 
psm Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bydgoszczy

Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bydgoszczy rozpoczęła swoją działalność w 1990 roku.

Adres: http://psm.bydgoszcz.pl
 
naszawspolnota Zarzadzanie – administrowanie nieruchomościami w Bydgoszczy „ NASZA WSPÓLNOTA” Sp. z o. o.

Zarzadzanie – administrowanie nieruchomościami w Bydgoszczy “NASZA WSPÓLNOTA” jest Spółka prawa handlowego działajacą w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Sadowym pod numerem 0000293120

Adres: http://www.naszawspolnota.pl
 
ppt Punkt Potwierdzania Tożsamości

Punkt Potwierdzania Tożsamosci (PPT) jest miejscem, gdzie są wykonywane czynności polegające weryfikowaniu tożsamosci przyszłych Subskrybentów, przyjmowane są wnioski o wydanie certyfikatów, rejestrowani są Subskrybenci.

Adres: http://www.podpis.bydgoszcz.pl
 
ekowisla Przedsiębiorstwo Unieszkodliwiania Odpadów "EKO-Wisła" spółka z o.o.

Przedsiębiorstwo Unieszkodliwiania Odpadów Eko-Wisła Sp. z o.o. w Sulnówku, kierując się troską o środowisko naturalne oraz mając na uwadze kształtowanie świadomości ekologicznej...

Adres: http://www.ekowisla.pl
 
not Bydgoski Dom Technika NOT

Bydgoski Dom Technika NOT Spółka z o.o. powołana została przez Bydgoska Radę Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej i zrzeszone w niej branżowe stowarzyszenia naukowo-techniczne regionu bydgoskiego oraz FSNT NOT w Warszawie.

Adres: http://www.not.com.pl/
 
dualkuchnie DUAL - Studio Mebli Kuchennych

Studio Mebli Kuchennych Dual powstało w 2000r. w Bydgoszczy na ul. Gackowskiego 1c, gdzie mieści się do dnia dzisiejszego.

Adres: http://www.dualkuchnie.pl/
 
bydgostia Biuro Turystyczne BYDGOSTIA

Biuro Turystyczne "BYDGOSTIA" istnieje od roku 2002, lecz nasze początki w branży turystycznej sięgają lat wcześniejszych.

Adres: http://www.bydgostia.com.pl/
 
smswiecie Spółdzielnia Mieszkaniowa Świecie

Spółdzielnia swoim zasięgiem obejmuje trzy miejscowości: Świecie, Osie i Gródek. Jest członkiem: Związku Rewizyjnego Spółdzielni Mieszkaniowych RP w Warszawie oraz członkiem Regionalnego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Mieszkaniowych w Bydgoszczy.

Adres: http://www.smswiecie.pl
 

 

westalka Spółdzielnia Mieszkaniowa "WESTALKA"

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Westalka” w Nakle nad Notecią powstała w dniu 02 marca 1988 roku pod nazwa Międzyzakładowej Spółdzielni Mieszkaniowej, Lokatorsko-Własnościowej „Westalka”.

Adres: http://www.smwestalka.zis.com.pl
 
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "ELTRA" - http://smeltra.pl

BIP - Świeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o. - http://bip.swieckietbs.pl

GAMMA - Pośrednictwo Obrotu Nieruchomościami - http://gamma-net.pl

Przedsiebiorstwo Budowlane DARBUD - http://darbud.bydgoszcz.pl

Świeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o. - http://swieckietbs.pl

Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Wyrzysku - http://sm.wyrzysk.com.pl

BIP - Ciechocińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego - http://ctbs.multibip.pl

MULTIBIP - http://multibip.pl

Spółdzielczy Ośrodek Kultury "Stokrotka" - http://stokrotka.smswiecie.pl

Wycena nieruchomości, maszyn i urządzeń technicznych Krzysztof Łukaszewski - http://rzeczoznawca.prabuty.com.pl

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Świeciu http://smswiecie.pl

BIP - Bydgoskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. - http://bip.btbs.pl

Bydgoskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. - http://btbs.pl

Prywatna Poradnia Dietetyczna Dla Osób z Nadwagą i Otyłością http://dietetyka.net.pl

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "NAD BRDĄ" - http://smnadbrda.pl

Miedzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa "Zrzeszeni" - http://zrzeszeni.zis.com.pl

Trzemeszeńska Spółdzielnia Mieszkaniowa - http://smtrzemeszno.zis.com.pl

Spółdzielnia Mieszkaniowa Wyżyny http://smwyzyny.pl

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Mogilnie - http://smmogilno.zis.com.pl